Türkiye Eczacılar Deposu, 1941 yılından bu yana insan sağlığıyla ilgili her konuda milleti için gerekli adımları atmaya gayret göstermiş, kurulduğu andan itibaren gerçekleştirdiği çalışmalarla ülkemizde eczacılığın gelişmesine ve pek çok ecza deposunun kurulmasına katkı sağlamış son derece büyük ve köklü bir kurum.

Koşullar her ne olursa olsun milleti için çalışma ve üretme sözü veren Türkiye Eczacılar Deposu’nun 80 yıl önce başlayan yolculuğu bugün aynı heyecanla  sürüyor. Yenilenen ve güçlenen yapımız ile sahip olduğumuz deneyimi harmanlayarak bugün yine ve yeniden ülkesinin yanında olma arzusuyla çalışmaya devam ediyoruz.

Benimsediğimiz temel değerlere bağlı kalarak, sağlık alanında yenilikçi ürün ve hizmetler üretirken ülke ekonomisine de katkı sağlamayı kendimize ilke edindik. Hayallerimizi, fikirlerimizi ve projelerimizi, ülkemizi daima ileriye taşıyabilmek üzerine kurduk.

Gurur duyduğumuz geçmişimizden aldığımız güçle, Türkiye’nin tüm coğrafyasına etik, nitelikli ve kaliteli hizmet anlayışını ulaştıracak, medikal sektör pazarında değişimin ve gelişimin öncüsü olacağız.  Türkiye Eczacılar Deposu A.Ş. çatısı altında toplayacağımız yatırımlarla iddialı projeleri hayata geçirecek, ülkemizin yerli ve milli üretim hamlesine ışık tutacağız. Türk mühendislerimizin üstün başarı ve gayretleriyle, üretim ve tedarik gücümüzü kullanarak, ihtiyaçlar doğrultusunda her daim yeni girişimlere imzamızı atmaya söz verdik.

Bu hayalleri kurarken en büyük gücümüzün insan kaynağımız olduğuna inanıyoruz. İşte bu nedenle paydaşlarımıza değer katmak; hep beraber akıl ve menfaat birliği oluşturmak önceliğimiz olacaktır.

Elde edeceğimiz her başarı, büyük TED Ailesi’ne, bizi destekleyen ve bize inanan tüm iş ortaklarımız ile değerli müşterilerimize ait olacaktır…

Sevgi ve Saygılarımla

Hümeyra Gökçen KESKİN

Yönetim Kurulu Başkanı