Bu web sitesini ziyaret ettiğinizde talep ettiğiniz hizmetler için elde ettiğiniz kişisel bilgilerin ve
bilgilerin korunması ve ifşa edilmesi bu "Gizlilik Politikası" nda öngörülen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret ederek ve bu web sitesi aracılığıyla sunulan hizmetleri kullanmayı isteyerek, bu "Gizlilik Politikası" nda öngörülen koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Kişisel Verilerin İşlenmesinde Hukuki Sebepler

Türkiye Eczacılar Deposu, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK") md. 10'dan doğan aydınlatma yükümlülüğünü yerine getirmek amacıyla aşağıdaki açıklamaları müşterilerimizin ve web sitemizi kullanan 3. kişilerin dikkatine sunar. Türkiye Eczacılar Deposu işbu Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Açıklama metnini yürürlükteki mevzuatta yapılabilecek değişiklikler çerçevesinde her zaman güncelleme hakkını saklı tutar.

Türkiye Eczacılar Deposu'nun 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli
Sözleşmeler Yönetmeliği'nden doğan yükümlülüklerinin ifası amacıyla, müşterilerinin kişisel
verilerinin kullanılması ve toplanması gerekmektedir.

Kişisel Verileriniz, Elde edilme yöntemleri ve İşlenme amaçları

Türkiye Eczacılar Deposu, müşterilere daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (ad, soyad, yaş, e-posta, telefon vb.) talep eder. Bu tür kişisel bilgilerden (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet vb.) elde edilebilecek istatistiksel veriler Türkiye Eczacılar Deposu içerisinde periyodik kampanyalar, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine ilişkin özel tanıtım faaliyetleri geliştirmek ve İstenmeyen e-postaların teslim edilmemesi bakımından müşteri "sınıflandırma".

Türkiye Eczacılar Deposu, üyelik formları aracılığıyla elde edilen bilgileri, üçüncü şahıslarla paylaşmaz, üye ve bilgisi olmadan ticari ve operasyon dışı amaçlar için kullanmaz veya satmaz. Türkiye Eczacılar Deposu , e-posta adreslerinde talep edilen kişisel bilgiler ve üyelik formları hariç olmak üzere web sitesinin kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareketlerini ve tercihlerini analiz eder ve yorumlar. Konuklara daha etkili ve özel bir rezervasyon deneyimi sunmak için kişisel bilgilerden oluşmayan bu istatistiksel veriler kullanılır.

Bilgilerin İfşası ve Korunması

Müşteri bilgileri, resmi makamlar tarafından talep edilmesi halinde ve resmi makamlara böyle bir ifşanın yürürlükteki mevzuat hükümleri uyarınca zorunlu tutulması durumunda ifşa edilebilir.

Sisteme gönderilen tüm bilgilere yalnızca müşteri tarafından erişilebilir ve değiştirilebilir. Bu bilgilere başka hiç kimse erişemez ve bunları değiştiremez. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, web sitesinde alışveriş yapan müşterilerimizin gizliliğini sağlamak için işlenir. Tüm ödeme işlemleri banka ile bilgisayarınız arasında www.turkiyeeczacilardeposu.com arayüzü ile gerçekleşmektedir. Ancak bu işlemler için sorumluluk kabul edilmez.

İnternetin doğası gereği, tüm makul güvenlik önlemlerine rağmen, bilgilere izinsiz üçüncü şahıslar tarafından dolaşım ve erişim sağlanabilir. Türkiye Eczacılar Deposu, bu tür yetkisiz kullanım ve bundan kaynaklanan zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Elde edilen bilgiler, yetkisiz erişimi yasaklayan güvenli bir ortamda saklanır.